بیان مسأله

با توجه به افق ۱۴۰۴ حدود ۹ میلیون واحد ساختمانی مورد نیاز بازار ایران میباشد. آمار به خوبی حجم بازار فعالیت در حوزه ساختمان را گواهی میدهد. حال با توجه به دغدغه ها تولیدکنندگان از لحاظ عدم توانایی معرفی به خریداران و همچنین نگرانی خریداران در خصوص عدم اطمینان از نحوه ساخت و تحویل پروژه های ساختمانی بر آن شدیم با استفاده از متدهای جدید بازاریابی و فروش از جمله مهندسی تبلیغات و یک پلتفرم مناسب در فضای کسب و کار اینترنتی دو حلقه اصلی فروشنده و خریدار را به واسطه تیم تخصصی بهم متصل نماییم.در کارگزاری مسکن برآن هستیم با خدماتی از نظیر سه بعدی سازی و استفاده از استند های هوشمند با کلاه خود و عینک های واقعیت مجازی مشتری را بصورت مجازی به قدم زدن در پروژه دعوت کنیم و توسط بازرسی های مستمر که نتیجتا به خروج گزارش تخصصی از فرآیند ساخت میگردد و بوسیله آن فروش، عقد قرارداد اتفاق می افتد.  کارگزاری با املاک تحت لیسانس و زیر مجموعه خود به بزرگترین املاک زنجیره ای تبدیل شده که بصورت تخصصی به معرفی حوزه ساخت و ساز می‌پردازد.

چرا کارگزاری تاج

اگر بخواهی بدون دردسر تاکسی بگیری، سراغ اسنپ می‌روی. برای خرید اینترنتی راحت، از دیجی‌کالا استفاده می‌کنی و اگر هم بخواهی برای سفر بلیط بگیری، معمولا سراغ علی‌بابا می‌روی. اما اگر بخواهی ساختمان پیش فروش بخری  و یا اطلاعاتی در خصوص نوع سازه، سازنده و شرایط قیمت بدست بیاوری آن‌وقت چکار می‌کنی؟ در صورتی که به نیروهای فنی جهت عملیات بازدید و عقد قرارداد از ساختمان احتیاج داشته باشی، به کجا مراجعه می‌کنی؟ اینجا است که جواب دادن کمی سخت می‌شود. ما یک راه حل برای این موضوع ایجاد کرده‌ایم و اسمش را هم گذاشته‌ایم                   

الو کارگزاری !

الو کارگزاری قرار است مرجع آنلاین خدمات خرید و فروش املاک پیش فروش و همچنین خدمات ارائه ساخت و سازباشد؛ اما چطور قرار است این کار را بکند؟

توانایی ما
  • سعی کرده‌ایم تقریباَ تمام کارهای مرتبط به خرید ملک را در مجموعه­ الو کارگزاری جمع کنیم. الو کارگزاری می‌تواند برایتان خانه بخرد و یا بفروشد یا اگر مایل بودید، خانه سفارشیتان را بسازد.
  • سعی شده است تقریبا تمام کارهای مربوط به خرید ملک را در مجموعه­ الو کارگزاری جمع کنیم. الو کارگزاری می‌تواند برایتان یک خانه را از صفر تا صد بسازد و تجهیز کند وتقریبا هر آنچه به خانه و ساختمان مربوط باشد و در مخیله‌ی شما بگنجد، در الو کارگزاری قابل سفارش است؛ آن هم از طریق اپلیکیشنی که روی موبایل‌تان نصب می‌شود و هر زمان که بخواهید، در دسترس شما است.
امیدها و آرزوها

الو کارگزاری یک شرکت جوان است و خود را از نسل جوان ایران می‌داند. ما معتقد هستیم که باید به توانایی مدیریت جوانان ایرانی اعتماد کرد و اگر ایران به دست آنها اداره شود، قطعا جای ماندن است و با تمام سختی‌های موجود بر سر راه، می‌توان به خوبی در آن زندگی کرد. ما به اشتغال جوانان ایرانی بها می‌دهیم و دوست داریم در به وجود آوردن فضایی بالنده برای اشتغال، سهم داشته باشیم. تمام آرزوی الو کارگزاری این است که با گردش سالم سرمایه در محدوده‌ی سرزمین ایران، فضای کارآفرینی به وجود بیاید و سطح امید به زندگی در میان ایرانیان عزیز و دوست‌داشتنی افزایش پیدا کند. پایبندی به گردش سالم سرمایه و پیش بردن کسب‌وکار در سطح استاندارهای جهانی، نهایت آمال الو کارگزاری است.

آنچه لازم است درباره ما بدانید
  • رشد فضای استارت آپی در ایران و فراهم آمدن امکان دیده شدن به واسطه‌ی گسترش دسترسی به اینترنت، کاری کرد تا بسیاری از ایده‌ها از گوشه‌ی ذهن صاحبان ایده خارج شوند و این فرصت را به خودشان بدهند تا در فضایی چالشی، استحکام و قدرت ایده‌ها را محک بزنند. الو کارگزاری در همین فضا به وجود آمد و سعی کرد تا سری در میان سرها دربیاورد.
  • ما تنها در یک کار تخصص داشتیم و داریم. سعی می‌کنیم صنعت ساختمان را در ایران به جلو هدایت کنیم.